epincafe.com

101 Okey Plus Çip

101 Okey Plus Çip

101 Okey Plus Nedir ? 101 Okey Plus Nasıl Yüklenir ? 101 Okey Plus Çip Nasıl Yüklenir?

Ülkemizde en popüler masa oyunları arasında yer alan Facebook 101 Okey plus ücretsiz olarak Android tablet ve akıllı telefonlara da indirilebiliyor. 101 Yüzbir Okey Plus gelişmiş özellikleri ve keyifli oyun yapısıyla arkadaş gruplarının vazgeçilmez oyunu okeyi başarılı bir şekilde mobil dünyaya taşıyor.

Oyun temel olarak WiFi, Edge veya 3G üzerinden çalışmakta. Gerçek zamanlı kişilerle oynandığı için internet bağlantınızın olması şart. Facebook hesabınızla katılabileceğiniz gibi misafir olarak da girip oynayabilirsiniz. Oyunun asıl amacı oyuncular arasında sosyal etkileşim platformu kurarak hem eğlenmelerini hem de muhabbet etmelerini sağlamak.

101 Okey Plus'ı oynayabilmek için hemen oyna seçeneğine basmanız yeterli. İster oda seçebilir isterseniz de kendi masanızı kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet edip beraber hoş vakit geçirme şansına da sahipsiniz.

Tüm bunlar bir yana oyunda asıl dikkat çeken farklı bir nokta var. Oyun esnasında dinlemek istediğiniz parçaları seçerek favori müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Okey keyfini ikiye katlayan bu özellik ile oyun oynarken müzik zevkinizden de geri kalmayacaksınız.

Genel olarak başarılı bir okey oyunu olarak karşımıza çıkan 101 Okey Plus eğlenceli özellikleri, dinamik grafikleri ve keyifli oyun yapısıyla öne çıkıyor.

101 Okey Çip Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.