Haberler

Call of Duty: Black Ops III için ek paketler gelmeye devam edecek.

Call of Duty: Infinite Warfare tutmayınca, Activison ilginç bir adım attı.
16.12.2016 18:48:54

Activision, uzun yıllardır Call of Duty serisinin dağıtımcılığını yapıyor. Oyunlar, sattığı sürecede bu dağıtma işini bırakacağını zannetmiyoruz. Her sene bizlere yeni bir Call of Duty oyunu sunan Activision, elbette birkaç farklı firma ile birlikte çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda çıkışını gerçekleştiren 

Call of Duty: Infinite Warfare

 oyununu, Infinity Ward yapmıştı. Geçen sene çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Black Ops III oyununu ise Treyarch 

hazırlamıştı

. Açıkçası bu oyunların üstüne, serinin yeni bir oyunu çıkınca, oyuncuların büyük çoğunluğu diğer oyuna kayıyor ve eski oyunumuzun pabucu dama atılıyor. Ancak firmalar elbette yaptıkları oyunları ve o oyunu hala oynayan oyuncuları unutmuyor.

Geçtiğimiz gün, Treyarch’ın yaptığı canlı yayında, firmanın son oyunu olan Call of Duty: Black Ops III hakkında yeni bilgiler aldık. Canlı yayındaki Treyarch yetkilileri, 2017’de oyunlarına yeni içerikler getireceğini açıkladı. Şu an için yetkililer yapacakları şeyler hakkında fazla bilgi vermedi, ancak gelecek ek paketlerin oyunun zombi modu ile alakalı olabileceğini dile getirdiler.  

Steam Charts

 istatistiklerine göre, şuan oyunun ortalama 7,000 aktif oyuncusu var. Tahmin edebileceğiniz gibi bu rakam birkaç ay önce daha yüksekti. Oyun,  Call of Duty: Infinite Warfare’ın çıkışının ardından aktif oyuncu sayısının neredeyse yarısını kaybetmiş. Bakalım yapımcı firma Treyarch’ın, önümüzdeki sene getirmeyi planladığı ek paketler oyunun aktif oyuncu sayısında nasıl bir etki gösterecek, bekleyip göreceğiz. Yapılan yayının tamamını izlemek isterseniz de aşağıda mevcut.

Etiketler: Call of Duty Black Ops III Steam Cd Key,

Benzer Haberler

 • Minecraf’a Çapraz Platform Desteği Haberimizin başlığında da belirtildiği gibi tamamen bir çapraz platform desteği dediğimiz işlem Xbox, PC, Android ve İOS gibi toplamda 4 oyun platformunda çapraz destek sayesinde bir arada oyunun tadını çıkarabilecekler.
  21.9.2017 16:04:47
 • PES 2018 Nasıl Bir OyunSpor oyunları arasında bulunan PES bilindiği üzere kategorisinde diğer rakiplerine karşı iyi bir grafik çizmek için yoğu tempoda çalışıyor. FİFA 2018, Football Menager, NBA 2K derken bakalım PES 2018 nasıl bir oyun sorusunu cevaplayalım.
  20.9.2017 16:57:57
 • FİFA 18’de Süper Lig Oyuncularının En İyileri Belli OlduGamescom 2017 etkinliğinde muhteşem bir fragman ile tanıtımı yapılan FİFA 18’in haber detaylarında Süper Lig takımlarına da yer verilecek şeklinde paylaşımlarımız olmuştu. Buna göre belirlenen Süper Lig takımlarının en iyi oyuncuları puanlandı.
  19.9.2017 18:01:37
 • Half Life 2 Yeniden Canlanıyor!Bir zamanların efsane oyunları arasında olan Half Life, bu dönemlerde pek aktif olmasa da hala etkili kullanıcılara sahip diyebiliriz. Efsane oyunlar arasındaki yerini koruyan Half Life 2 bu günlerde yeni mod geliştiriciler tarafından ele alındı.
  18.9.2017 16:05:02
 • PC İçin Call of Duty WWII Beta Sürümü Günümüzde önemli bir yere sahip olan Call of Duty serisi oyunları her geçe gün geliştirildiği gibi yeni sürümleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Malumuz Call of Duty WWII sürümü Xbox One ve Playstation gibi platformlarda zaten mevcuttu.
  17.9.2017 20:18:14