Haberler

PES 2018 Nasıl Bir Oyun

Spor oyunları arasında bulunan PES bilindiği üzere kategorisinde diğer rakiplerine karşı iyi bir grafik çizmek için yoğu tempoda çalışıyor. FİFA 2018, Football Menager, NBA 2K derken bakalım PES 2018 nasıl bir oyun sorusunu cevaplayalım.
20.9.2017 16:57:57

Spor oyunları arasında bulunan PES bilindiği üzere kategorisinde diğer rakiplerine karşı iyi bir grafik çizmek için yoğu tempoda çalışıyor. FİFA 2018, Football Menager, NBA 2K derken bakalım PES 2018 nasıl bir oyun sorusunu cevaplayalım.

Bir oyun şirketinin her yıl yeni sürümleri ortaya çıkarması gerekmektedir. Eğer sektörde yer edinmek istiyorsa mutlaka her yıl yeni özelliklerle oyunu geliştirmeli ve bu süreçte rakiplerini iyi analiz etmesi gerekmektedir. Bu günlerde FİFA 2017’den sıklıkla bahsettiğimiz gerçeğini sizlere neredeyse her gün paylaşımlarda bulunarak anlatmaktayız. Şimdilerde ise PES 2018 nasıl bir oyun şeklinde sorulara cevap verebilmek adına sizlere bir araştırma yaptık.

Zorluk yönünden oyuna bakıldığı zaman yapılanlar arasında en iyisi oyunun bir tık daha zorlaştırıldığı görülüyor. Ancak en güzel çalışma ise oyuncuların hızları üzerinde yapıldığı da gözlerden kaçmıyor. Oyunda topun hızı ve oyuncuların hızları üzerinde çalışmalar genelde animasyon üzerine hazırlanmış görünüyor. Buna göre oldukça profesyonellik kattığı da ortada!

Diğer PES serilerindeki gibi oyunu hızlandırma ya da yavaşlatma gibi bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyebiliriz. Ancak PES 2018’in en güzel yanlarından birisi de oyunun tempoya göre hızlanması olmaktadır. Maçların ilerleyen dakikalarında hızlanması nasıl gerçek maçlarda oluyor ise aynısı PES 2018’de de mevcut. Bu hızlanma sayesinde oyunun kontrolü daha bir heyecanlı hale geliyor. Mesela ansızın yenilen gol sonrası futbolcuların hemen karşılık vermek adına hızlandığı gerçeğini görebiliyorsunuz.

Etiketler: PES 2018 hızı,Pes 2018 Origin cd key satın al,pes 18 cd key ,

Benzer Haberler

 • Minecraf’a Çapraz Platform Desteği Haberimizin başlığında da belirtildiği gibi tamamen bir çapraz platform desteği dediğimiz işlem Xbox, PC, Android ve İOS gibi toplamda 4 oyun platformunda çapraz destek sayesinde bir arada oyunun tadını çıkarabilecekler.
  21.9.2017 16:04:47
 • FİFA 18’de Süper Lig Oyuncularının En İyileri Belli OlduGamescom 2017 etkinliğinde muhteşem bir fragman ile tanıtımı yapılan FİFA 18’in haber detaylarında Süper Lig takımlarına da yer verilecek şeklinde paylaşımlarımız olmuştu. Buna göre belirlenen Süper Lig takımlarının en iyi oyuncuları puanlandı.
  19.9.2017 18:01:37
 • Half Life 2 Yeniden Canlanıyor!Bir zamanların efsane oyunları arasında olan Half Life, bu dönemlerde pek aktif olmasa da hala etkili kullanıcılara sahip diyebiliriz. Efsane oyunlar arasındaki yerini koruyan Half Life 2 bu günlerde yeni mod geliştiriciler tarafından ele alındı.
  18.9.2017 16:05:02
 • PC İçin Call of Duty WWII Beta Sürümü Günümüzde önemli bir yere sahip olan Call of Duty serisi oyunları her geçe gün geliştirildiği gibi yeni sürümleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Malumuz Call of Duty WWII sürümü Xbox One ve Playstation gibi platformlarda zaten mevcuttu.
  17.9.2017 20:18:14