epincafe.com

OYUNCU SAYISINI %12 ARTTIRAN STEAM YENİ OYUN TARZIYLA KONUŞULMAYA BAŞLANDI

OYUNCU SAYISINI %12 ARTTIRAN STEAM YENİ OYUN TARZIYLA KONUŞULMAYA BAŞLANDI
Football Manager 2020 oyunu pek yakında steam severler ile buluşup oyun camiasını baştan sona sarsacak

EVİNE KAPANAN İNSANLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ OYUN CS GO

                CS GO oyunu ile karantina döneminde büyük bir atılım yapan steam zirveye yaklaşırken insanların tercih etmekte zorlanmadığı oyun çeşitleri ile her geçen gün daha çok kitleye ulaşmayı başarıyor. Evde geçirilen zamanın ve ramazanın başlaması ile birlikte Türk Müslüman âleminin evinde geçirdiği zaman diliminde büyük rol oynadığı gerçeğini gözden kaçırmamak gerekiyor.

                Son 30 gün İçindeki Oyun Aktifliği

                App Store ve Google play eşliğinde indirilebilen oyun çeşitleri ile steam her geçen gün büyüyen bir oyuncu kitlesine ulaşırken bir yandan da yeni sezonlarının devamını sürdürüyor. Oyun çeşitliliği bakımında steam ileri boyutları ön görücü oyun çeşitlerine ve PC aracılığı ile rahat bir şekilde oynanan oyunların ortamını aktif hale getiriyor. Son 1 ay içinde oyuncu artış seviyesi %12 ilerlemiş halde iken gelecek dönem içinde bunun çok daha fazla sayıya ulaşması bekleniyor.

                Counter Strike Go

                İnsanlar evdeki işlerini bitirme sonrasında başına oturduğu CS GO yani counter strike oyunundan kendini alamıyor. Teröristleri mantıklı bir strateji hesabı ile öldürme politikası içinde ilerleyen oyun ramazan ayında bile dur durak bilmeden hızla ilerleyen potansiyelde ilerliyor. Bunun yanı sıra çok oynanması ve sevilmesi yönünden bahis dünyasına da giriş yapan oyunlar profesyonel oyuncular eşliğinde oynanmaya başlandığı da ayrı bir gerçek olarak ortaya çıktı.

                Steam Aktifliği

                Tüm dünyada steam çılgınlığı hızlı bir şekilde ilerlemiş halde iken genç nesilden sonra yetişkinlerini de kendine hayran bırakan oyun çeşitleri oldukça göze çarpıyor. Steam alanında cs go oyunu öne çıkarken aslında bundan 10 yıl önce kafe ortamlarında Playstation oyunu olarak oynandığını da hatırlatmak gerekiyor. Bu yüzden her geçen gün büyüyen platforma diğer oyunlarda eklenmiş oluyor. Cs go oyununun yanı sıra Dota oyunu da son dönemde büyük oranda oyuncu kitlesini etkilemeyi başarmış durumdadır. Futbola yönelik bir oyun türü olması nedeniyle erkeklerin daha çok ilgisini çeken bu oyun tarzı gelecek günlerde yeni güncel haliyle adını duyuracak. Sabırsızlanan oyuncu kitlesi için adını duyuran Football Manager 2020 gelecek günlerde sizinle olacak.