epincafe.com

Playstaion 5 ile gelecek ilk remastered oyunu: Observer: system redux

Playstaion 5 ile gelecek ilk remastered oyunu: Observer: system redux
Yeni dönem içinde çıkması beklenen playstation 5 konsolun özellikleri ve observer oyunu ile yetişkin ve genç nesillere muhteşem deneyim fırsatı doğuyor

PLAYSTAİON 5 KONSOLU

                System redux observer bloober team oyunu remastered yeniliği ile gireceğimiz ay içinde piyasaya sürmeyi hedefliyor. Özellikle çıkarılan playstaion konsolları bugüne kadar tam anlamıyla oyunların kapsamında kullanılamıyordu. Yani tüm özelliklerine göre konsolla birlikte oynamaktan keyif alacağınız bu oyun playstaion serisinde yerini yakında alacak. Ayrıca yenilenen her versiyonu konsollarla oynanabilen türden olup hedef kitleyi esiri haline getirecek. Konsolun gelişmiş özelliklerinden tamamen yararlanacak oyuncular bu oyunun çıkışıyla yeni oyun dünyasına giriş yapmış olacak.

                Observer Oyunu

                Genel olarak playstaion 5’in ortaya çıkardığı oyun oldukça kaliteli olmasına rağmen firmasının çok ön planda olmadığı bir gerçektir. Playstaion 5 3D ses hızına sahip olan aynı zamanda yüksek hızlı SSD özelliklerine sahip olarak eski özelliklere nazaran birçok yeni formatıyla giriş yapacak. 2020 yılının içinde evde kaldığınız zamanların vazgeçilmez oyun aracı olacak bu sistem adeta elinizden düşmeyecek. Bu oyun konsolunun bir diğer özelliği ise tüm oyun çeşitlerinde kullanılabilir yönü olmasıdır. Özellikle genç neslin bir hayli dikkatini çekecek playstaion 5 yetişkin bireylerinde ilgisini çekmeyi başaracak.

                Playstaion 4 Konsolu

                Playstaion 4 dışında kalan ve bilgisayarla da oynanabilen oyun tasarım şekli ve türlü senaryo içerikleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Bu yüzden playstaion 5’ten beklenen hedef çok daha fazlası olup ona göre tasarlanmış olması bekleniyor. Bilgisayar oyunlarının vazgeçilmezi olan bu üründe kullanım aşamasında oldukça keyif alarak oyun oynayacağınız kesindir.

                Yeni Çıkacak Konsolu Kesinlikle Deneyin

                Observer oyunu bir önceki versiyonu ile gençlerden sonra özellikle yetişkinleri hedef alan bir kitleye hitap etmişti. Gerilim dolu sahnelerin fazla oluşu sayesinde oynayan kişilerde adrenalin seviyesi doruklara ulaşmış haldeydi. Ayrıca observer oyununun yeni serisi için kafanızda belirginleşen sahneler çok daha iyi kalite ve çözünürlükle beraber oyunun içindeymiş gibi hissetmenize olanak tanıyacak. Bu atmosferi tatmak isteyen genç ve yetişkin bireyler yeni dönem içinde çıkışını bekliyor. Kısa süre zarfında erişebileceğiniz bu oyun ve konsol sistemi karşınızda olacak. Merak edilen bu oyun için kendinizi hazır hissediyorsanız şimdiden kollarınızı sıvayın. Pişmanlık duymayacağınız konsol seti oldukça dikkatinizi çekmeyi anında başaracaktır.