epincafe.com

PUBG MOBİLE 13. SEZON

PUBG MOBİLE 13. SEZON
Bu yazımızda Pubg Mobile 13. sezon ödülleri ve sezonun başlangıç zamanı ayrıca sezon içinde yapılması beklenen yenilikler son olarak oyuncu sayısı kapasitesindeki artışa değineceğiz

PUBG MOBİLE 13. SEZON AÇILIŞI

                Pubg mobile ’da 12.sezon halan devam ediyor. Fakat yeni bilgilere göre 13. Sezon açılışı yakınlaşmış durumda olup birçok yenilikle beraber oyun severlere sunulacaktır. 12. Sezon bölümündeki müthiş içerik yapısı oyun kalitesi oldukça fazla beğenilirken aynı zamanda içerik yapısı da çok geniş tutulmuştu. Beklenti seviyesini büyük ölçüde karşılayan Pubg mobile gelecek sezonu ile dünya çapında daha fazla hâkimiyetini koruyan bir oyun olacak.

                Pubg Mobile Video Oyunu

                Çok oyuncu kapasiteli video oyunu olan Pubg mobile gelecek dönem içinde 100 oyuncudan fazla kişiyi aynı anda oynatabilme özelliği sunacak. Görsel efekt ve güncellemesi sayesinde yeni dönemde yepyeni silah çeşitleri, paraşütler ve araç kaplamaları ile karşımıza çıkacak. Oyunun genel optimize tarzı 13. Sezonda daha kaliteli olup oyuncuların tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte olacaktır.

                Pubg Mobile ile Yeni Sezon

                Oyuncuların ID numarası ile kayıt olduğu bu oyun tarzı genel anlamda korumacı serüvenle başlayan oyuncuların çatışma şekli savunma şeklini ele alan bir yapısı var. 13. Sezon ’da çıkacak olan bölüm Pubg mobil severler için vazgeçilmez konumda olacak. Heyecanla beklenen bu bölümün birde ödülleri var. Oyunun 2.yılında bu başarıya ulaşmaları ne derece kaliteli olduğunu açıkça gösteren bir durum olmakta.

                Sezon 13 Başlangıç Zamanı

                Oyun geliştiricilerin üstün performans düzeyiyle üzerinde bir hayli çalışmalar yaptığı 13. Sezon Pubg mobile 13 Mayıs 2020 tarihinde çıkış yapacak. Şu anda 12. Sezonun devam ettiği bilinmekte olup her yeni güncelleme tarihinin bu aralıklarda giriş yapması 13. Sezonun başlangıç seviyesini ortaya koyuyor. Yani sezon 12 bölümlerinin tamamlanması ardından 13. Bölüm hemen giriş yapabilecek.

                Pubg Mobile 13 Ödülleri

                Sezon 13’te oyuncuların beklediği üstün özellikler oyun kullanım sırasında oldukça çok işlerine yarayacak nitelikte olacak. Birbirinden güzel sürprizlerin bulunduğu bu bölümden vazgeçmek istemeyeceksiniz. Bazı ayrıntılar verecek olursak şöyle sıralayabiliriz; oyuncuların giyim setleri, silahlarına takılacak aksesuar modeller, uçak desenler ve kask görünümlü başlıklar oldukça ilgi çekecek hediyeler arasında olacak. Bu hediyelere sahip olmak için birçok oyuncunun yarış haline gireceği dönem bekleniyor.

                             

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.