epincafe.com

PUBG Mobile 7. Sezon Royale Pass Yeni Silahla Geldi !

PUBG Mobile 7. Sezon Royale Pass Yeni Silahla Geldi !
Ülkemizde ve dünya çapında bir hayli ilgi gören PUBG Mobile, 6. sezonunun bitmesiyle birlikte yeni sezona hazırlanıyor. Yarın (17 Mayıs) başlayacak olan 7. sezon, birçok kostüm ve yeni bir silahla birlikte oyuncuları karşılayacak.

Son dönemin en popüler mobil oyunu olan PUBG Mobile, 6 sezonu geride bırakarak 7. sezonu sunmaya hazırlanıyor. Yeni sezonla birlikte oyuna birçok yenilik getireceğini duyuran PUBG Corporation, oyuncuları memnun edecek gibi görünüyor.

7. sezonun en büyük yeniliklerinden biri şüphesiz ki "Yoldaş Sistemi" olacak. Yoldaş Sistemi, MMORPG oyunlarına benzerlik gösteren bir evcil hayvan eklentisi. Bu sistem, karşılaşmalarda size eşlik edecek bir yoldaş sunuyor ve rakipleriniz tarafından görülemiyor.

Bir diğer ses getiren yenilik ise yeni silah "Skorpion" olacak. Skorpion, 9 mm mermiyi destekleyen otomatik bir tabanca. Diğer tabancalardan farklı olarak daha fazla eklentiyi destekleyen Skorpion, oyundaki tüm haritalarda bulunacak. Silahın standart mermi kapasitesi ise 20 mermiyle sınırlı.

PUBG Mobile'ın 0.12.5 numaralı güncellemesinin tüm yeniliklerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni silah - Skorpion:

Cephane: 9 mm

Standart mermi kapasitesi: 20

Maksimum mermi kapasitesi: 40

Mod: Tekli, otomatik

Yeni kostümler:

AKM

Kar98k

M4

UZI

Kask - Seviye 1

Kask - Seviye 3

Çanta - Seviye 1

KAYNAK :https://www.webtekno.com

Pubg Mobile Unknown Cash Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.