epincafe.com

PUBG MOBİLE GODZİLLA TEMALI OYUNCULARA YER VERİYOR

PUBG MOBİLE GODZİLLA TEMALI OYUNCULARA YER VERİYOR
Pubg mobile 13.sezon özellikleri ve değişikliklerinin tanıtılması ve ayrıca yeni sezon tarihinin değişikliğini oyuncu kitlesine duyurarak net tarihini paylaştı

PUBG MOBİLE 13. SEZON YAKLAŞTI

                Mayıs ayı içinde gelmesi beklenen 13. Sezonun yaklaştığı biliyordu. Oyuncular tarafından merakla beklenen bu durum yaşanan pandemi ve karantina durumu söz konusu olduğundan haziran ayına ertelendiği söylenmeye başladı. Hazırlıkların tamamlanıp sonlanmasıyla sadece çıkış yapmayı bekleyen sezon oldukça beğeni toplayacak şekilde düzenleniyor.

                Karantina Sebebiyle Süreç Uzadı

                Evde geçirilmesi zorunlu kılınan günlerde bulaşıcı hastalık nedeniyle eve kapanan halkı ve genç nesli biraz bunaltıcı günler bekliyor. Geçirilen günlerde yetişkin ve genç neslin oynamaktan zevk aldığı Pubg mobile 12.sezon bölümü eşlik ederken 13.sezon bekleniyordu. Mayıs ayı başlarında gelmesi beklenirken önce Mayıs sonuna ertelenen sezon şimdilerde Haziran 12 olarak çıkış yapması konuşuluyor.

                Yeni Sezonda Eski Hatalar Giderilmiş Olacak

                Önceki bölümlerinde oluşan hatalar kullanıcılar tarafından tam olarak fark edilmese de 13. Sezon hata seviyesi sıfır şekilde düzenliyor. Birden fazla marka ile çalışan Pubg mobile The Walking Dead, Godzilla markaları ile birlikte çalışıyor. Bu yüzden Godzilla temalı oyuncuların yeni sezona giriş yapması bekleniyor. Ayrıca yeni bölümde ölüm maçları çok getirim sağlatacaktır.

                13. Sezonun Özellikleri

                Yeni oyun modu şeklinde karşılaşacağımız 13. Sezon ölüm maçları beraberinde FPP ve TPP oyun seçenekleri aktif olacak. Godzilla arka teması ve oyuncuları oyunun içinde yer alacak. FPP modeli için ayarlanabilir kontrol seçenekleri yer alacak. Maç sonuçlarında MVP tarzı ile gösterilme şekli yüklenecek. Eşyaların adet çoğaltımı sayesinde ifade şekilleri eklendi. Böylece oyuncular saklanma metotunu daha kolay başaracak. Oyuncuların yürümesi, araç sürmesi, koşması kısaca her adımları kar üzerinde iz bırakacak. Kullandıkları zırhlar eski bölümde az dayanıklı iken şimdi bu durum %25 azaltıldı. Daha dayanıklı zırhlar yer almaya başlayacak. 4 adet yeni Zombi eklenip eskide yer alan bazıları kaldırılacak. Terk edilmiş fabrika gibi yeni bina ve daha birçok yer eklendi. Ayrıca bu oyun özellikleri dışında korunabilir sistem duvarı daha yükseldi. Böylece güvenlik seviyesi en üst seviyeye çıkartılmış oldu. Bu oyunun yeni dönemi oldukça fazla oyuncu kitlesine ulaşacak nitelikte düzenlenip genç neslin vazgeçilmezi olacak.