epincafe.com

PUBG Mobile Güncellemesi ve Royale Pass Sezon 16 Metro Royale

PUBG Mobile Güncellemesi  ve Royale Pass Sezon 16 Metro Royale

Bu hafta yeni bir PUBG Mobile güncellemesinin gelmesi ve 16. Sezonun başlangıcını beraberinde getirmesi bekleniyor.

Sezon 15'in sonunda PUBG Mobile oyuncuları, Android ve iOS platformlarında bir sonraki Royale Pass'ın lansmanını dört gözle bekliyor.

Ve bu hafta çıkan yeni raporlar, oyunun bir sonraki büyük PUBG Mobile Season 16 güncellemesi gelene kadar uzun süre beklemeyeceğimizi gösteriyor.

Oyuncuların son haberine göre, bazı bölgelerde oyunun nispeten yakında yamalanacağını öne süren yeni bir geri sayım ortaya çıktı.

Bu bilgi doğrudan Tencent tarafından paylaşılmadı, bu yüzden resmi bir duyuru alana kadar bir tutam tuzla almaya değer.

Ancak son raporlar doğruysa, PUBG Mobile Season 16 çıkış tarihi 17 Kasım Salı olarak belirlendi.

Büyük PUBG güncellemelerinin çoğu İngiltere'de sabah erken saatlerde geliyor, bu nedenle yama işleminin GMT saatiyle 03.00 civarında başlamasını bekliyoruz.

Her zaman olduğu gibi, geliştiricilerin Tencent oyunlarını kademeli olarak güncelledikleri unutulmamalıdır, bu genellikle biraz beklemenin olduğu anlamına gelir.

Bazı  PUBG Mobile oyuncuları Sezon 16'yı nispeten hızlı bir şekilde alırken, diğer bölgeler erişmeden önce fazladan birkaç saat beklemek zorunda kalabilir.

Ve oyunun farklı sürümlerinde oynamak genellikle daha küçük bir oyuncu grubuyla sınırlı olmak anlamına gelir.

Tencent'ten bir mesaj şöyle açıklıyor: "Farklı sürümlerdeki oyuncular birbirlerini birlikte oynamaya davet edemez, bu yüzden lütfen mümkün olan en kısa sürede güncelleyin."

İşte Tencent'in onayladığı şey, Sezon 16 Royale Pass uygulamasının bir parçası olarak dahil edilecek:

Royale Pass Sezon 16 Metro Royale

Metro Temalı Arayüz ve Ödüller: Artyom veya Anna'yı Lv. 1 Yeni Gece Terörü Seti Lv. 100.

Yeni Metro etkinlikleri: RP'ye özel etkinlik sekmesi. Bir maceraya çıkmak için çeşitli kanallardan Metro Rozetleri edinin. Keşfederken ve ücretsiz olarak veya bir satın alma işlemi yaptıktan sonra ilerlemeyi seçerken hikayenin kilidini açın. Metro malzemelerini toplayın ve bunları Albay Miller ve diğer büyük ödüller için kullanın.

Yeni RP grup etkinliği: RP'yi satın aldıktan sonra bir gruba katılın, ücretsiz bir ödül toplamak için yeterli sayıda üye ekleyin ve ekstra bir ödül almak için birlikte hedef seviyeye ulaşın.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.