epincafe.com

PUBG MOBİLE İLE İLGİLİ HABERLER

PUBG MOBİLE İLE İLGİLİ HABERLER
Karantina döneminde pubg mobile oyunu ile ilgili genç nesilleri daha çok bağımlı yapacak kararlar ve atılımların gelecek sezondaki ön yüzü

PUBG MOBİLE PARKURLARI

                Pubg mobile oyunu dünya çapında ilgi gören genç nesilden sonra yetişkinlerinde oynamaya başladığı uzun soluklu oyun çeşitlerinden biri olarak öne çıkmayı başardı. Liderlik koltuğunu kaptırmak istemeyen bu oyun gelecek yeni döneminde yeni sezonu ile birlikte birçok güncellemeye sahip olmuş olacak. Değişiklik yerine eklentiye doğru uzanan bu yolculukla binlerce kişinin tercihi haline gelecek.

                Yeni Düzenlemelerinde Bir Haber

                Yeni sezonla birlikte eklenecek şeylerin başında gelen Maserati aracı oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip olmakla birlikte belli renkleri ile öne çıkıyor. Liderlik koltuğunu bırakmamak için oyuncuların çok seveceği mavi, pembe ve altın tonlarında araç oldukça fazla donatılmış şekilde sahip olacakları sürprizler arasında yer alıyor. Bu sızdırılmış bir bilgi olup diğer bilgiler henüz bilinmemesine rağmen merakla bekleniyor. Karantina günlerinde boş geçen vakti bu oyunla değerlendiren binlerce kişi bu sayede yenidünya akımı hakkında da bilgi sahibi oluyor. Araştırmalara göre sezon boyunca birçok oyuncu oyuna dâhil olmuş olup en çok oynanan oyunların arasında ilk sıraya geçmeyi başarmış bir yönüyle ortaya çıkıyor.

                Marka Kullanan Oyun

                Markaları öne çıkaran Pubg Mobile oyunu başta The Walking Dead olmak üzere Godzilla ve Bape markalarına yer veren bir oyun çeşididir. Oyunun oynadığı parkur bölümleri sahası ve efektleri geniş ölçüde bir film sahnesi gibi sergileniyor. Oyuncular uçakla bir noktaya getirilip oradaki tüm düşmanları öldürmeye çalışıyor. Bu sayede level atlayan bölüm oyuncuları bazen ekip halinde bazen teke tek savaşıyor. Birçok ekran görüntüsünün paylaşıldığı bu oyun oldukça zevkli ayrıca heyecan arayanlar içinde oldukça mantıklı seçenek olacaktır.

                Dönem İçinde Liderlik

                Karantina günlerinde en çok oynanan ve internet ortamında en çok aratılan oyunların başında gelen Pubg mobile oyunu ün kazanmış bir oyun olmasına rağmen özellikle teknoloji konusunda büyük adımlar atan Çin’de başka bir oyun çeşidi ile oynanmaktadır. Yeni çıkacak sezon 13 ile bir kez daha çıkış yakalayacak bu oyun serisi liderlik koltuğunu elden bırakmayacak özellikleriyle sunulacak. Merakla beklenen bu özellikler takip edilen haberlerinde paylaşılmaya devam edecek.