epincafe.com

PUBG MOBİLE İLE MASERATİ GHİBLİ ANLAŞMASINDA SON DURUM

PUBG MOBİLE İLE MASERATİ GHİBLİ ANLAŞMASINDA SON DURUM
Altın renkli maserati ghibli çok konuşulan araba modelleri arasında olup oyun severlerin mini oyunlar sayesinde kazandığı hediyelerden biri olmak için adım attı

PUBG MOBİLE VE YENİ ARACI MASERATİ GHİBLİ

                Her geçen gün mükemmel mobile oyun sektörü hızlı bir şekilde ilerliyor. Özellikle son dönem içinde çok fazla oynanan Pubg mobile oyunları oldukça fazla oyuncu kitlesine sahiptir. Yaklaşık 100 kişinin aynı anda bulunduğu Pubg mobile ortamında yeni sezonun yaklaşmasıyla belirli düzenleme ve değişiklikler ortaya çıktı.

                Maserati Ghibli Anlaşması

                Bu düzenlemelerin başında gelen oyun araçlarından biri olan Maserati ghibli oldukça donanımlı araç olmasından ötürü oyuncuların kullanmaktan zevk aldığı bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoğunlukla gençleri oynadığı bu oyun özellikle karantina günlerinde boş kalan vakitlerde yetişkinler tarafından da oynanmaktadır. Mobil sürümü ile gönüllere taht kuran Pubg mobile oyunu uzun süredir liderlik koltuğunu kimseye bırakmayan bir oyundur. Mobile oyun türüne ilk geçildiği zamanlarda The Walking Dead, Bape ve Godzilla gibi oyun markalarını kullanan bu oyun yeni sezonu ve özellikleri sayesinde buna gerek duymadan ilerleme kaydedecektir. Şimdilerde Maserati ile anlaşma içinde bulunan Pubg mobile sahnelerinde uzun bir dönem Maserati ghibli kullanılacağını duyurmak istiyoruz.

                Liderliği Bırakmayan Pubg Mobile

                Liderlik koltuğundan düşmeyen Pubg mobile oyunu sürekli güncel ve değişimlerin hızlı gerçekleştiği oyun türüdür. Geçenlerde yayınlanan youtube videosunda Pubg mobile ve Maserati arasında anlaşma yapıldığı ortaya çıkmıştı. Sızdırılan oyun bilgileri üstün kalitede olup oyunun hitap ettiği kitle sayısını da hızla yükseltecektir. Bu oyun dünya çapında ün kazanmış bir oyun olmasına rağmen özellikle teknoloji konusunda büyük adımlar atan Çin’de başka bir versiyonu ile oynanıyor. Yani Pubg mobile olarak Çin’de oynanmıyor ama Game of peace olarak oynanıyor. İçerik yapısı aynı olup sadece isimlerinin değişik olduğu bu oyun türü ile yeni dönemde çok çeşitli oyunlarda çıkarılması bekleniyor. Lakin 13.sezonun mayıs ayındaki çıkışı ile bu durum karşısında Pubg mobile severleri bu oyundan bir kez daha vazgeçmeyecek seviyeye ilerlemiş olacak.

                Ufak Oyunlara Araba Kazanın

                Mini oyunlar oynayarak kazanacağınız araba modelleri pembe, mavi ve altın renkleriyle ön plana çıkarken oyuncular bu özellikli araç modellerinde oldukça memnun kalmış oluyor. Siz de mobil oyunlarda en iyisini bulma çabasındaysanız 2020 yılında yeni sezonu ile birlikte Pubg mobile dünyasına katılmaktan kendinizi mahrum etmeyin.