epincafe.com

PUBG MOBİLE KARANTİNA DÖNEMİNDE LEVEL ATLIYOR

PUBG MOBİLE KARANTİNA DÖNEMİNDE LEVEL ATLIYOR
Karantina yüzünden evde bulunduğumuz sürede pubg mobile'da level atlamak zamanı değerlendirme de gençlere ve yetişkinlere oldukça büyük olanak sağlıyor

PUBG MOBİLE İLE KARANTİNA GÜNLERİ

                Karantina yüzünden evde kal projesi hız kesmeden devam ediyor. Teknolojinin hızla geliştiği bu süreçte oyun severler için vazgeçilmez olan Pubg mobile level atlatarak oyunculara büyük haz tanıyor. Zamanın dolu geçmesine vesile olan Pubg mobile oyunu şuan 12. sezonunu oynatırken 13. sezonun başlamasını da bekliyor. Mayıs ayında çıkış yakalayacak olan Pubg mobile yakın dönem içinde güncellemeleri ile ilk sırada yer alacak oyunların başında geliyor.

                Pubg Mobile

                Oyunun genel yapısı uçakla 100 oyuncunun belli bir bölgeye bırakılarak 1. olmasını sağlamaktır. Oyuncular takımlar halinde savaşırken genel olarak grup halinde hareket ederler. Fakat bireysel olarak ta rakip takım elemanlarını öldürmeye çalışırlar.

                Video Oyun Pubg Mobile

                Oyunun genel oynanış şekli bu şekilde olup oldukça heyecan verici sahneler yer almaktadır. Karantina süresinde fiziksel sağlığımızı korumak adına eve kapalı hayat sürmeye başladık. Bu sayede teknolojik olaylara ve yaşantı biçimine daha çok özen gösterir olduk. Teknoloji çağında olduğumuz için bu şekilde getirilen düzen de oldukça kolay adapte olmamızı sağlıyor. Karantina yüzünden dünya sağlık örgütünün de verdiği karar ile video oyunları oynayan genç nesil yetişkin nesile de örnek oluyor. Evde geçirilen zaman bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlayınca bu oyun sayesinde oyuncular neşeli zaman dilimi geçirmeye başladı.

                Karantina Süreci

                Yaşanılan pandemi rahatsızlığına ek olarak bu sürecin ne kadar daha süreceğine dair net bir bilgi yoktur. Bu yüzden insanlar evde geçirilen zaman diliminde teknolojiye ve internete olan bağımlılığı 2 kat daha artmıştır. Artış gösteren bu eğilim genç ve yetişkinler için bir süre yeterli geliyorken gün içinde bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlıyor.

                Zamanı değerlendirin

                Gençlerin takip ettiği bir video oyunu olan Pubg mobile gelecek dönemde yeni sezon bölümü ile yetişkinlerinde oynadığı bir oyun haline gelecek. Bu konuda haberlerde de öne çıkan video oyunlarından Pubg mobile oyununu oynamak devreye giriyor. Zor bir süreç geçirirken bu oyunu oynamak zevk verdiği gibi zamanın aktif şekilde geçmesini de sağlıyor.