epincafe.com

PUBG MOBİLE KUTUP MODU

PUBG MOBİLE KUTUP MODU
Soğuk cephe savaşları kutup modu sayesinde yeni güncellenmiş halini oyun severlere google play ve app store üzerinden ücretsiz şekilde sunmaya başladı

KUTUP MODU İLE PUBG MOBİLE

                Yepyeni bir güncelleme şekli olan soğuktan donan oyuncular vücut sıcaklıklarını dengede tutmaya çalışarak hayatta kalma mücadelesi ile ön planda olacak. 2020 yılının getirdiği yeniliklerden bir olarak göze çarpan bu durum pubg mobile severler için oldukça heyecanlı oyun süreci başlatacak. Dünyanın en sevilen ve en popüler oyun çeşitlerinden bir olan pubg mobile oyununda vücut sıcaklığı çok önemli rol oynayacak. Özellikle yeni mod olarak sergilenen kutup modu bu anlamda oldukça ilginç bir oyun tarzı başlatmış oldu.

                Pubg Mobile Kutup Modu

                Pubg mobile ücretsiz yenilik ve güncellemeleri tüm cep telefonlarında oynanabilir duruma geldi. App Store veya Google play üzerinden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz bu oyun içerik güncellemesi ile beraber indirebileceğiniz bir oyundur. Vikendi çölünün bir anda donan soğuk bir çöle dönüşüp arada çıkan kutup fırtınalarında ekstra mücadele verme sahnelerine yer veren bu yeni bölüm oldukça heyecanlı ilerleyecek. Oyuncuların her biri diğeri ile birlikte temas halinde çalışma sistemi kurarak vücut sıcaklıklarını yükseltebilecektir. Böylece hayatta kalmayı da başarmış olacaklar. Sıcaklık düşmeye başladığı zaman vücutları hasar görmeye başlayacak. Eğer hala bir şey yapamayacak durumda olurlarsa maalesef ölen oyuncularda bu sahnelerin yenik kahramanları olacak.

                Soğuk Cephe Pubg Mobile

                Soğuk cephe kısmında savaşmaktan daha ön planda tutulan konu hayatta kalma becerisidir. Hayatta kalmak adına oyuncuların kapalı alanda ateş yakması, vahşi tavuklar pişirip yemesi ve ısıtıcı sağlık paketleri kullanması gereklidir. Kış festivalinde yer alan snowboardlar kar üzerinde kullanabilmek amaçlı ortaya çıkacaktır.  Uzaktan kumandalı drone oyuncuları ise bu durumda daha şanslıdır. Çünkü yukardan her eşyayı daha rahat görerek kullanım yönünü arttırmış olur. Kutup modu içerik güncellemesi oyuncuların devasa kutlamalarından sonra pubg mobile 2. Yıl dönümünün ardından aktifliği başlayacak.

                Cephede Savaşma

                Birbirini yenik düşürüp savaşma ortamında ikinci düşman olarak soğuk ile savaşan oyuncular birbiri ile rekabet içinde savaş verecek. Hayatta kalma becerisi ve çabası normal savaş ortamından daha etkili olacak. Oyuncular birbiri ile iletişim halinde sistemli davranmak zorunda kalacağı bu ortamda çok etkileyici sahneler öne çıkacak.