epincafe.com

Pubg Mobile M10 Mikro Savaşı Başladı !

Pubg Mobile M10 Mikro Savaşı Başladı !
Pubg Mobile M10 Mikro Savaşı Başladı !

Pubg Mobile M10 Mikro Savaşı Başladı

Milyonlarca kişiye hitap eden ilk çıktığı günden itibaren en popüler oyun oyun PUBG Mobile oyuncularını sevindirecek bir haberi oyuncularına paylaştı. Geçen günlerde sosyal medya hesaplarından bu bilgiyi oyuncularla paylaşan firma oyuncuların dikkatini bir kez daha çekmeyi başardı. Pubg Mobile 10 Mikro Savaşı oyuncuların heycanına heycan katmaya geliyor! Pubg Mobile ekibi oyuna yeni bir heycan daha getirerek oyuncularına verdiği önemi bir kez daha herkese gösterdi. Yeni çıkan Pubg Mobile M10 Royal Pass bir çok yeni kullanışlı ödülleri ile bütün oyuncularını mest etmeyi başardı.

Pubg Mobile M10 Mikro Savaşı Ne Kadar Sürecek ?

20 Nisan 2022 tarihinde başlayan M10 Mikro Savaşı 18 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecektir. Bu süre zarfında bütün oyuncular M10 Mikro Royal Pass hizmetini almak için can atıyor. Sizde bu Royal Pass'ı satın almak için epincafe.com/pubg-uc-satin-al adresine gidip indirimli olarak anında hesabınıza UC yükleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı anında teslimatını yaptığımız Pubg Mobile UC satın al hizmetini hemen kullanarak Pubg Mobile'nin verdiği ödülleri kaçırmayın! Hesaplarınızın görünüşünü daha kaliteli bir hale getirme fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

M10 Mikro Savaşı Oyunculara Ne Ödüller Dağıtıyor ?

Oyun ekibi aktif olarak oyuncularına bu Royal Pass'ta Kozmik ürünler, kozmetik eşyalar, yeni kıyafetlere, yeni ifadelere, herkesin hoşuna gidicek silah kostümlerine, cehennem şefi seti, grafiti duvarı AKM, grafiti duvarı SKS, mavi gölge M16A4 gibi olağan üstü görsele sahip eşyaları kazanma şansını elde edebilirsiniz. Royal Pass'ı elde etmek için hemen epincafe farkı ile ucuz pubg mobile uc satın alabilirsiniz.

Oyunu daha fazla eğlenceli hale getirmek istiyorsanız bu Royal Pass'ı satın alarak oyun zevkinize zevk katabilirsiniz.

18 Mayıs 2022 tarihine kadar bu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Pubg Mobile M10 Elit Pass - 360 UC karşılığında açabilirsiniz. Epincafe farkı ile 68,80 TL ile anında alım sağlayabilirsiniz.

Pubg Mobile M10 Elit Pass Plus - 960 UC karşılığında açabilirsiniz. Epincafe farkı ile 315,00 TL ile anında alım sağlayabilirsiniz.