epincafe.com

PUBG MOBİLE OYUNCULARININ İSTEDİĞİ OYUN TARZI YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

PUBG MOBİLE OYUNCULARININ İSTEDİĞİ OYUN TARZI YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
Pubg mobile oyuncuların istediği oyun tarzı xbox ve playstation ile birlikte oynanmaya başladı böylece genç nesilden sonra yetişkinleri de etkisi altına almaya başladı

PUBG MOBİLE XBOX VE PLAYSTATİON

                Dünya çapında çok büyük ilgi odağı olan Pubg mobile ile ilgili her gün başka bir gelişme yaşanıyor. Özellikle oyuncuların istediği düzeyde geliştirilen yenilikler ve giderilen hatalar oldukça çok beğeni toplama başladı. Liderlik koltuğunu bırakmak istemeyen Pubg mobile yaklaşık 31 Mayıs tarihinde yeni sezonu ile karşımızda olacak. Oyun severler açısından muhteşem olan bu haber değeri oldukça geniş kitlelere hitap ediyor.

                Xbox ve Playstation

                Oyunlar arasında rekor kırmayı defalarca başarmış battle royale oyunu milyonlarca kullanıcının oynadığı bir oyundur. Oyuncuları belli bir platformda tutmayı hedefleyen Pubg mobile ise bu konuda oldukça istikrarlı ilerliyor. Playstation 4 ve Xbox ile yeni bir güncelleme yayınlayan Pubg mobile oyun severlerin yüzünü özellikle evden çıkamadığı günlerde güldürmüş oldu. Böylece sıkılmayan genç nesil oyun oynayarak zamanın keyfini çıkartmayı başardı.

                Güncellemeler

                Pubg mobile oyunu için resmi şekilde yayınlanan 4,3 güncellemesi hem oyuna hem de platformlar arasına yeni bir deneyim kazandırmış oldu. Özellikle puan kazanmak ve güçlenmek adına Xbox one ve Playstation 4 sayesinde oyuncular birbirlerine savaş davetleri göndere biliyorlar. Bu güncelleme sayesinde oyuncular her an güç kazanıp bunu değerlendirmiş oluyorlar. Oyuna katılan diğer konsol oyuncuları ise bir havuza toplanıyor. Ardından bu havuz sistemi ile eşleşiyorlar.

                Yeni Özellikler

                Her oyuncunun oyun esnasında rakibini kazanması sonucu ile hayatta kalma becerilerine ek olarak ödül sunuluyor. Bu ödüller survival mastery ismiyle yeni bir dönem başlatmış oluyor. Hayatta kalma, silah kullanma, savaşma yeteneklerinin her birinin öne çıkarıldığı bu yeni dönemde pubg mobilden vazgeçmek imkânsız olacak. Her oyun ya da maç sonunda hayatta kalma becerine göre ödül kazanan oyuncular bu durumdan oldukça memnun oluyor. Böylece kendi performanslarını görüp ne kadar olmasına karar verip ona göre ilerleme yapıyorlar. Kısaca bu yeni özelliklerin ve güncellemelerin gelmesiyle birlikte pubg mobile dünyası daha da genişleyecektir. Özellikle teknolojinin günden güne gelişim gösterip hayatımızın büyük parçası olması ile hızlı döneme geçiş yapacağız. Aynı zamanda daha çok hayatımıza girmesi sayesinde her şey internet ortamından halledilmeye başlanacak.