epincafe.com

PUBG MOBİLE VARENGA GÜNCELLEMESİ

PUBG MOBİLE VARENGA GÜNCELLEMESİ
Pubg mobile bahar festivaline hazırlanırken bir yandan da işaret fişekleri ve boya bombaları ile varenga haritasına güncellik sunmasıyla genç nesili etkisi altında bırakmayı hedefliyor

PUBG MOBİLE BAHAR GÜNCELLEMESİ

                Pubg Mobile oyunu erkek oyuncular ve genç nesilden sonra kadınlarında ilgisini çekmeye başladı. Özellikle 0.16.0 güncellemesi ile eklenen yenilikler çok ses getirecek durumdadır. Piknik sepetleri, boya bombaları, işaret fişekleri bahar güncellemesi eklenen yeniliklerinden olup mobil oyun dünyasında büyük atılım yapmasını öne sürüyor. Yeni güncelleme de ek olarak varenga haritası da değişim gösterecek. Oyuncular bu haritaya göre oyununu oynarken çeşitli ve farklı sembollerle karşılaşacak.

                Bahar Güncellemesi 0.16.0

                Pubg mobile lite eğlence ve aksiyon dolu sahneleri ile mobil oyunlar arasında en çok tercih edeceğiniz oyun çeşidi olmayı başarıyor. Gelecek dönemde çok daha fazla kitleye ulaşmayı hedef alan bu oyun oldukça donanımlı ve giderilen sorunları ile ön plana çıkacak. Bahar kutlaması sayesinde oyuncuların 0.16.0 kapsamındaki yeni eklentilere ulaşması bir hayli kolaylaşacaktır. Ayrıca birden fazla cihaz üzerinden bağlanarak aynı anda oyun oynama şansını da elde etmiş olacaklar. Varenga çiçek açıyor temalı harita yeni güncellemenin çok daha sevilecek yapıda olacağını simgeliyor.

                Bahar Festivali

                Varenga haritası yeni sezonda güncel haliyle sergilenirken haritanın yanında yer alan kiraz ağaçları altındaki piknik sepetleri daima dolu ve şaşırtıcı sürprizler içeriyor. İçinden işaret fişeği ve boya bombası çıkan bu sepetler oldukça etkileyici görünümde olacak. İşaret fişekleri ve boya bombaları genel anlamda oyun içerisinde oldukça işe yarayan sembollerdir.

                İşaret Fişeği ve Boya Bombası

                İşaret fişekleri içinde güçlü silah bulunduran süper airdropları çağırmak amaçlı kullanılıyor. Boya bombaları ise; karakterleri bahar renklerine boyama özelliği sergiliyor. Böylece eğlenceli karakteristik görünüm tarzı elde ediliyor. Bahar güncellemesinde bu yeniliklerin haricinde oyunda giderilen sorunlar ve yerine ek olarak mükemmel olan yeni adımlar eklendi. Varenga haritasında bahar çiçekleri açarken oyun başında oldukça zevk almayı başaracaksınız. Kuzeybatı bölümündeki eklentiler yer alırken güneybatı bölümünde de yenilik eklenmesi oldukça zevk verici hale geldi. Kısaca cep telefonların ve bilgisayarların vazgeçilmez oyunu Pubg mobile 2020 yılında da liderliğini elden bırakmayacak. Özellikle genç nesli etki altına alması oyunun kalitesinden kaynaklanan bir sonuçtur.