epincafe.com

PUBG MOBİLE YENİLİKLERİ VE DEĞİŞİMLERİ

PUBG MOBİLE YENİLİKLERİ VE DEĞİŞİMLERİ
Pubg Mobile 12 ve 13. sezonun ortak nitelikteki değişim ve yenilikleri mevcut oyuncular için yeni bir oyun ortamı hazırlarken yetişkinlere de oyun atmosferi hazırlıyor

PUBG MOBİLE DEĞİŞİM VE YENİLİKLERİ

                12. Sezonun yoğun oynanması ve hedef kitleye ulaşmasıyla bitlikte Pubg mobile 13. Sezonu ile karşımıza çıkmak için adeta gün sayıyor. Evde kalınan zamanlarda hem gençlerin hem de yetişkinlerin oynamaktan zevk alacağı bu oyun tarzı oldukça ilgi çekici olmakta. Değişim ve yeniliklerini birkaç adımda sıralamak istersek şöyle özetleyebiliriz.

                Pubg Mobile Yenilikleri

                -  DBS adı altında airdrop silahı tamamen güncellenerek kısa mesafeler için oldukça önemli ve keskin vuruşlar sergiliyor. Şarjör başına 2 kurşun atan air drop silahı 12 fişekli mühimmattan yalnız 14 adet taşıyabiliyor. Pompalı bir tüfek olduğundan Red dot aksesuarları 2x ve 6x olarak kullanılmaktadır.

                - Ölüm tekrarı özelliği sayesinde ölme sahnelerini oyuncular kendi gözleriyle görme özelliği sunuluyor.

                - Silah arkadaşları özelliği sayesinde hangi oyuncunun çaylak hangisinin tecrübeli olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca klasik mod eşliğinde de oynamaları mümkün olan bu oyunda çaylaklar tecrübelilerden muhteşem ödüller kazanma fırsatı bulabilirler. Bu sayede hızlı bir şekilde uzmanlaşabilirler.

                Pubg Mobile Değişimleri

                Takım oyuncularının birbiriyle iletişim kurmalarını kolaylaştıracak işaretlemeler yeni sezonda oldukça ilgi çekecek. Özellikle ölüm kutuları araçlar ve kapıları işaretleyerek nerede olduklarının işaretini verebilirler. Renk körü moduna geçiş sayesinde renk körü özelliği olan oyuncuların duman ve benzeri şekilde zehirleme durumlarına karşılık bir yenilik niteliğinde olan renk seçme modu oldukça işe yarayan bir değişim olacak. Takım oyuncuları her başka oyuncunun ses ve görüntü sisteminde ayar yapabiliyor. Bu değişimler genel olarak katlanmış şekilde 13.sezonda da karşımıza çıkacak.

                Sezonun Beklentisi

                Oyuncuların birden fazla aynı anda oynanabilir durumda oluşu oldukça fazla potansiyeli oluşunun göstergesidir. Bu oyun özellikle karantina günlerinde çok rağbet görür halde oynanıyor. Şuan 12. Sezonu devam eden bu oyun yakın zaman içinde 3.cüsü bekleniyor. Böylece oyuncular oyundan bir kat daha zevk almaya başlayacak. Beklenen yenilikler ve değişimler bütün oyuncuları kapsayacak şekilde yapılıyor. Çalışmaları devam eden 13. Sezon bölümü vazgeçilmez oyun performansını da beraber sunacak. Görsel efektlerin çok bol tutulacağı bu atmosferde oldukça keyif alacaksınız.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.