epincafe.com

STEAM 9-14 HAZİRAN ARASI OYUN FESTİVALİNE HAZIRLANIYOR

STEAM 9-14 HAZİRAN ARASI OYUN FESTİVALİNE HAZIRLANIYOR
Steam oyun festivali 9-14 haziran ayı içinde engelsiz bir festival düzenlemeyi hedefleyerek oyun severlerin tamamına ulaşmayı hedefliyor

STEAM OYUN FESTİVALİ

                Oyun festivali sunumuna hazırlık yapan Steam planladığı gün ile oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yaklaşan festival tarihi ise 9 Haziran olup oldukça ilgi çekici ve beğeni toplayacaktır. 9 Hazirandan 14 Hazirana kadar sürmesi beklenen bu festival 48 saatlik ücretsiz oyun demoları da sunmuş olacak. Böylelikle yeni oyunlar hakkında binlerce oyuncu aynı anda bilgi alabilecek.

                48 Saatlik Demo Oyunlar

                Steam oyun kullanıcıları yaklaşan Haziran ayı ile birlikte birçok oyun sürümünü önceden deneme şansına sahip olacak. 48 saatliğine tamamen ücretsiz olan oyunlar steam kullanıcılarına özel olarak sunulan festivalde karşılaşılacak. Tweet atıp bilgilendirme sunan keighley bazı konularda çok daha fazlası olacağını ön görüyor. Böylelikle 48 saatlik bedava oyun olanağından festivalde başka neler bekliyor göreceğiz. Yaklaşan yaz ayları başlamadan önce peşin sıra gelecek haberler oldukça ses getirecek.

                2020 Steam Festivali

                9-14 Haziran arası yapılacak festival öncesinde duyuru şeklinde yapılan geoff keighley ’in tweeti oldukça konuşulmuştu. Aynı şekilde yaz boyu paylaşacağı tweetler çok daha fazla haberi barındıracak şeklinde de bir bilgi paylaşan keighley bu konuda oldukça yetki sahibidir. Belirlenmeden yapılacak planların uygulamaya geçişi açısından yeni bir yol izlendiğini savunan keighley 2019 yılı içinde bir örnekleme yaptı. Oyunlardan the game awards 2019 yılı içinde örnek alınarak aynı şekilde duyurulmuştu. Yeni sezonda da aynı heyecanı daha büyük sürprizler eşliğinde oyun severler için paylaşmayı hedefleyen keighley yaz boyu takip edilecek listede şimdiden yer aldı.

                Engelsiz Etkinlik

                Her bireyin her zaman bir festivale katılma durumu olmayabilir. Oluşan pandemi rahatsızlığı ve karantina dönemi yüzünden evde kal projesi festivalin yapılmasına engel olmaması açısından herkesin katılacağı şekilde düzenleniyor. Böyle bir etkinliğin küresel oyun topluluğuna fayda sağlayacak oluşu ayrıca duyuruldu. Engel tanımayan bu etkinliğe katılmak için sabırsızlanan steam oyun severleri tüm haberlerini dikkatle takip ediyor. 40’dan fazla oyunun demosu sunulacak bu festival oldukça etkileyici ve çok konuşulacak festivallerden biri olacak. Oyun severlerin şimdiden heyecan duyduğu bu platform gelecek günlerde daha çok ses getirmiş olacak.