epincafe.com

STEAM ARTIK HALF-LİFE ALYX KLAVYE VE FARE İLE OYNANABİLİYOR

STEAM ARTIK HALF-LİFE ALYX KLAVYE VE FARE İLE OYNANABİLİYOR
VR gözlük moduyla oynanan oyunun yeni güncellemesi klavye ve fare ile oyunculara sunulmaya başlanınca genç nesil oldukça memnun kaldı

STEAM OYUNU ALYX KLAVYE VE MAUSE İLE OYNANIYOR

                Çıkış yaptığı günden bu güne yüksek performansa sahip olan steam oyuncu kitlesinden oldukça ilgi gören bir oyun haline geldi. Özellikle alyx half life oyunu sadece VR gözlük modelleri ile oynanabilirken şimdilerde yeni yayınlanmış güncel hali hem klavye hem de fare modunda oynanabiliyor. Özellikle bilgisayar başında oyun oynamak günümüzün en zevkli ve en sıra dışı keyifli vakit geçirme zamanı olarak algılanıyorken bu mükemmel oyunun böyle bir imkan tanıması oldukça güzel bir profil çizmiş oluyor.

                Half-Life ve Alyx

                Yolun başında olan steam oyunu half life alyx ile yeni moduna geçiş yapmaya hazır duruma geldi. Önceki halinde VR gözlük kullanma şartı oyuncuların pek hoşuna gitmeyen bir durumdu. Böylece bir grup oyuncu kitlesi bu durumdan rahatsız olmuştu. Güncel versiyonu ile durumun aşılmış oluşu ve teknik olarak daha kolay kullanılabilir hale getirilip sunulması oldukça fazla beğeni topladı. Klavye ve fare kullanımı bilgisayarın ana araçları olduğundan ekstra bir şey almaya gerek kalmıyor. Ekran başına kitlenecek oyuncular gelecek dönemde steamdan vazgeçemeyecek.

                Klavye ve Fare

                Kulağa oldukça hoş gelen bu iki isim steam oyununun güncel halinde kullanılması ön görülen bir adım attı. VR gözlüklerin kullanılması gerekmeden oynanacak oyunlar gelecek dönemde steam oyun performansını daha da yükseltecek olup liderlik koltuğundan da ayırmamış olacak. Bu yeni modu satın alıp kurmak isteyenler için kolay adımlardan oluşan videoyu izleyebilirsiniz.

                2020 Steam Klavye ve Fare ile Liderlik Koltuğuna Oturdu

                Son dönemde büyük çıkış yakalayan steam oyunu ve devamlı güncel tutuluşu oyuncu kitlesi devamlı arttırıyor. Böylece genç çocuk yetişkin derken aynı anda birden fazla yaş kitlesine hitap eden oyun haline gelmiş oluyor. Belirtilen half-life ve alyx oyun modunun klavye ve fare geçişinden sonra değişen bu durum gözler önünde sergileniyor. Lakin önceki VR gözlüklü oynanabilir durum kalmış olsaydı oyuncu kitlesi bundan pek memnun kalmayacaktı. Kısaca herkese hitap eden bu durumu hem oyun kurulumu hem düzenleyiciler hem de oyuncu kitlesi takip etmektedir.