epincafe.com

STEAM GÜNCELLEMELERİ VALVENİN SIZDIRDIĞI HABERLER İLE ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI

STEAM GÜNCELLEMELERİ VALVENİN SIZDIRDIĞI HABERLER İLE ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI
Genç neslin çok kullandığı steam mobile sektördeki yenilikleri ve eklenen iki özelliğinin deneme aşamasında olduğunu vurguladığı gibi yeni oyun kütüphanesi hakkında da bilgi veriyor

STEAM YENİ GÜNCELLEMELERİ

                Valve, steam Lnk Anywhere güncellemesini duyurma sonrasında hızlı bir şekilde steam mağazası için hazırlıklar başlamış oldu. Bu ölçüde birçok oyuncuya istenileni veren steam mağazası çok yönlü ve içerikli oyun araçları ile doludur. Sonbahar ve kış indirimlerinden sonra 2020 yılının güncel istatistikleri ortada olup hem genç hem de yetişkin neslin dikkatini bir hayli çekiyor. Oyun kütüphanesi konusunda geniş bir yelpaze sunmasından ötürü oyuncuların dikkatini çeken bu bölüm oldukça donanımlı bir şekilde sergileniyor. Güncelleme sayesinde yeni turnuvalar ve yeni oyuncular hakkındaki bilgiler haberdar olmanızı sağlıyor.

                Beta Sürecine Giren Steam

                Valve’nin belirttiği haber başlıklarına ve son güncel bilgilere göre 2020 yılı içinde çıkması beklenen iki özelliğini deneme sürecine alacağı konuşuluyor. Gençler içinde vazgeçilmez oyun deneyimlerini sunan Steam bu konuda oldukça yüksek performans sergiliyor. 2019 yılı içinde kutlanan etkinlikler esnasında değişimlerin yaşanacağını duyuran Valve çok iyi bir yol izliyor. Başta Epic Games Store gibi rakiplerin çok bulunduğu bu ortamda yerini kaptırmamayı düşünen Steam liderlik koltuğundan kesinlikle kalkmayacak.

                Mağaza Güncellemesi

Oyun kütüphanesi ve diğer iki özelliğinin 2020 yılı içinde yakalayacağı büyük çıkış oldukça fazla serüvenli olacak. Kullanıcılarının her geçen gün hızla artış yaşadığı bu platform bu senede liderlikten vazgeçmeyecek. Valve’nin birkaç yerdeki duyuru niteliğindeki haberler tarafından sızdırılan bu önemli gelişmeler ek olarak farklı gelişmelerinde beraberinde geleceğini gösteriyor. Özellikle dönem tamamlama zamanı olan Mayıs ayı steam için oldukça önemli olacak.

                Oyun Kütüphanesi

                Steam oyunları genel anlamda bölüm bölüm oluşup sergilenirken Valve’nin haberi sonrası oyun kütüphanesi altında toplanacağı açıklanmış oldu. Şuanda karantina dolayısıyla durgun süreçten geçen birçok oyun gibi Steam’ da mevcut yerini korumaya aldı. Gelecek dönemdeki hızlı ve başarılı atılımlarını göreceğimiz bu sistemin yeni oyun sürümleri gençlerden sonra yetişkinlerinde dikkatini çekmeyi başaracak. Şuan bile ev ortamında çok fazla oynanılan oyunların büyük bölümü steam olarak geçen oyun çeşitleridir. Mobile oyun anlamında ve bilgisayar oyunlarındaki güncellemeler daha hızlı ve sorun yaşamadan oynamanıza imkân tanıyacak nitelikte sunum yapılacaktır.