epincafe.com

STEAM KARANTİNASI

STEAM KARANTİNASI
Steam oyunları arasında counter strike global offensive son dönemde hem genç hem yetişkin neslin gözdesi olmayı başarıp 1 milyonu aşan oyuncu profiline sahip oldu

STEAM KARANTİNASI

                Günlerdir evden çıkamayan insanlar özellikle genç nesiller çareyi steam oynamakla buldu. Eskiye oranla çok daha fazla kişi tarafından talep gören steam oyunu liderlik koltuğundan kolay kolay kalkacak gibi görünmüyor. Özellikle korona virüs adıyla bir salgının oluşması sonucu evine kapanan gençlerden sonra yetişkinleri de etkisi altına aldı. 7’den 70’e herkesin aynı durumda olduğu bu karantinada yapılacak en mantıklı şeylerden biri oyun oynamaktır.

                Online Savaşın

                Oyun konsolu ve oyun satışlarının hızlandığı dönemde steam oyunlarının dikkat çekici profil sergilemesi oldukça önemli yer edinmesini sağladı. Oyunlar ciddi anlamda uzun yıllardır ciddi talep görürken özellikle son dönemde oluşan hastalık süreci yüzünden daha fazla rağbet görmeye başladı.

                Counter Strike ve Global Offensive

                Steam oyunları arasında en çok ilgi gören ve en çok oynanan oyunların başında gelen counter strike çok sevilen oyundur. Mantığı devreye sokarak oynayacağınız bu oyun çok kaliteli olmakla birlikte uzun zamandır oynanan oyunlar arasındadır. Aynı şekilde global Offensive oyunu da çok ilgi görüyor. Bu oyunların ez az 1 milyon takipçisi var. Oyunların başından 2 saat boyunca kafasını kaldırmayan oyuncular için sıkıcı olan hiçbir şey yok. İnternet kafelerin ve tüm dünyanın vazgeçemediği oyunların ilk sırasında gelen counter strike oldukça etki bırakan bu oyundur.

                CS ve GO

                Dünya çapında ilgi gören cs konusu terörizme dayalı olayların bileşenidir. Teröristlerin yaptığı eylemler sonucu rehin alınma, bomba koyma ve suikast kurma gibi durumlarda ct kuvvetlerinin saldırılara karşı kurtarma çalışması yapması oyunun genel yapısı olmaktadır. Cs Go oyunu counter strike olarak geçen oyundur. Global Offensive olarak geçen oyunun tam adı counter strike global Offensive olmaktadır. Oldukça ilgi çekici bir oyun olmasından dolayı dünya üzerinde her geçen gün oyunu satın alan oynayan ve takip eden kişi sayısı fazlalaşıyor. Kısaca bu zor ve kötü günlerde bu oyunu oynamak oldukça zevkli geçirilecek bir süreci başlatacaktır. Siz de sıkılıp bunaldıysanız steam oyunlarından birini oynayarak çok daha aktif ve dolu bir zaman geçirmeniz mümkün olur.